Ultrason Görüntüsü boş gebelik mi

Merhaba aşağıdaki ekte ultrason görüntüsü bulunmaktadır. Acaba boş gebelikmi yoksa embriyo gelişimi varmi

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba gebelik tanısının yeni koyulduğu bu haftalarda sadece ulrrason  görüntüsü fotoğrafının incelenmesi gebeliğin seyri hakkında bize yeterli bilgi vermemektedir. Ultrason sonucunun en doğru değerlendirmesi ve sorumluluğu bizzat ultrason yapan doktora aittir. Bu aşamada ultrason sonucu ile ilgili sorularınıza en doğru bilgiyi ultrasonu yapan doktor vermelidir. Sadece bir fotoğraf ile gebeliğin takibini yapmamız mümkün değildir. Son gönderdiğiniz Beta Hcg sonuçları olumlu idii. Ultrason ile ilgili sorularınızı bu süreçte  lütfen takibinizi yapan doktorunuza sorunuz.

Sağlıklı bir gebelik dileriz.