1 hafta sonra adet oldum şüphelendik ve idrar testi yaptırdık.

merhaba sevgilimle 1mayısta ilişkiye girdik, 1hafta sonra adet oldum şüphelendik ve idrar testi yaptırdık 17/05 tarihinde negatif çıktı daha sonra kan testini 29/05 tarihinde yaptırdık ve <1.20NEG 0-5 Mlu/ml değerini gördük negatif dediler, daha sonra da 07/06 da adet oldum hamile olabilir miyim tşk

Tahlil.com Cevabı : 2 kez test sonucunuz negatif çıkmış ve adet görmüşsünüz. Hamile değilsiniz.

a****** :

nısanlımla ılk deneyımımzdı penıs en fazla 2 cm gırdı canım cok asırı acıdı bacaklarıma kramplar gırdı gerı cekıldım adetımın 4.gunuydu kesılmıstı.aksamdı uyudum uyandım camasırım acık kırmızı gıbı kanlıydı adetım devam edıyo sanıp pet koydm ama devam etmedı bekaret kanımıydı o kan?

Cevap:

Kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

p***************** :

Iyi günler

benim yaklasik 3 ay önce korumasiz iliskim oldu, adet görüyorum..emin olmak icin sadece idrar testi yaptirdim..negativ cikti..fakat 1 haftadir sol kasik agrim var tüplerin bulundugu yerde korkuyorum acaba dis gebelik olabilir mi adet görüp hamile oldugunu söyleyen bir sürü yazi okudum?

Cevap:

Bu durumda kesinlikle hamilelik düşünülmez. Rahat olun.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.