12 mayısta sürtünme ile ilişki yaşadım boşalıp boşalmadığından emin degilim 23 mayısta regl oldum

12 mayısta sürtünme ile ilişki yaşadım boşalıp boşalmadığından emin degilim 23 mayısta regl oldum ondan da üstüne görme olarak şüphelendiğim için öbür ay ki reglimi bekledim. 23 haziranda regl oldum ama normalde 4 gün süren reglim sadece 2 günde bitti sizce gebelik durumu söz konusu mudur?

Tahlil.com Cevabı : Regl olmanız gereken zamanlarda olmuşsunuz. Şüphelenmenize gerek yok. Üstüne görme denilen durum adet kanamasından çok daha farklı bir kanamadır. Sitemizden üstüne görme konulu yazılara ulaşabilirsiniz.