Ben süpheli ilişkiden 12 gün sonra adet yaşadım. Adet değilse diye şüpheye düştüm bir kadın doğum uzmanına muane oldum.

Meraba. Ben süpheli ilişkiden 12 gün sonra adet yaşadım. Adet değilse diye şüpheye düştüm bir kadın doğum uzmanına muane oldum. Bu muane o adetten 21 gün sonra, ilişki gününe göre de 33 gün sonra yapılan bi muane oldu. Doktor sağ yumurtalıkta kist olduğunu ama önemli olmadığını, rahim içinin temiz ve duvarın ince olduğunu söyledi. Bu durumda hamile olma riskim olur mu yoksa 33. günde görülmezmiydi

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra normal bir adet kanaması olduysanız hamilelik ihtimali ortadan kalkmıştır. Korkulacak bir durum yoktur. Olası bir hamilelik görülseydi muayene sırasında doktorunuz bunu görebilirdi.