19 ocakta sürtünme yoluyla ilişki yaşadım üzerime sperm bulaşmadı, aynı zamanda adet günümdeydim daha sonra idrar testi yaptım

19 ocakta sürtünme yoluyla ilişki yaşadım üzerime sperm bulaşmadı, aynı zamanda adet günümdeydim daha sonra idrar testi yaptım negatif çıktı 10 subatta adet gördüm, herşey normaldi ancak mart ayında adet olmadım.Sizce gebelik riskim varmı?

Tahlil.com Cevabı : Her adet gecikmesi gebelik nedeniyle olmaz.İlişki sonrası zaten adet olmuşsunuz test de negatif çıkmış.Gebelik riski bulunmuyor.