Adetin düzene girmesi için ilaç kullanımı olmalı mıdIR?

19 yaşındayım Kanda gebelik yok fakat hormon testi sonuçlarım:rnFsh 2.74rnLh 1.74rnEstradiol <10rnProlaktin 31.30 böyle bir durumda adetin düzene girmesi için ilaç kullanımı olmalımıdır

Tahlil.com Cevabı :

Tedavide kullanılan ilaçların seçimi, dozlarının ayarlanması, ilaçların kesilmesi ve yeni ilaç eklenmesi gibi konularda Tahlil.com doktorları herhangi bir yorumda bulunmaz.
Yapılan tedavinin seçilmesi, ilaçların doz ve kullanımı sizi muayene eden ve tedavinizi planlayan doktorun sorumluluğundadır.
Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.