2 ekimde yaptırdığım kan testimde 132 cikan degerim bugun 3491 cikti

Merhaba 2ekimde yaptırdığım kan testimde 132cikan degerim bugun 3491 cikti doktorum ultrasonda tek kese gordu degerimin bu kadar yuksek cikmasi çogul gebelik olabilir mi.

Tahlil.com Cevabı : Gebelikte olabilir, değer artışınız normal görünüyor..