2 gün önce kontrol amaçlı idrar testi yaptırdım ilki silik sonrası pozitif çıktı kan testi yaptırdım 334 çıktı?

merhaba en son adet tarihim 3 haziran dı 2 gün önce kontrol amaçlı idrar testi yaptırdım ilki silik sonrası pozitif çıktı kan testi yaptırdım 334 çıktı hamilesiniz dendi bugün devlet hastahanesinde kan tahlilimi aldılar ve 722 çıktı fakat bunun dış gebelik yada farklı bi sebebtende yüksek çıkmış yada bebeğin çok yeni olabileceği açıklamasını yaptılar yani ne hamilesin nede değilsin net bişey demediler. 3 4 gün sonra tekrar gelmemi istediler değerler olduğu yönünde ama bu değerler farklı bi sebebtende yüksek çıkabilmektemi

Tahlil.com Cevabı : Size gerekli bilgiyi vermişler, şu aşamada doktorunuzun önerilerine uyun, gereksiz yere kafanızı karıştırmayın.Beta HCG sonuçlarınız hamilelik lehine, ancak ultrason muayenesinde de kesenin görülmesi ve beta hcg değerlerinde yükselme olmalı.Önümüzdeki süreçte bu tahliller yapılacaktır