20 yaşındayım nişanlımla 15temmuzda ilişkiye girdik adetimin kesildiği gündü daha sonrasında kabızlı

Tahlil.com Cevabı : 20 yaşındayım nişanlımla 15temmuzda ilişkiye girdik adetimin kesildiği gündü daha sonrasında kabızlık ve gaz oluştu kaşıklarımda ve göğüslerimde hassasiyet var içime boşalmadığına eminiz fakat gebelikten şüpheleniyoruz sizce olası bir gebelik var mıdır adetim düzensiz test yapmalı mıyım ?