Sevgilimle sürtünme sonrasi iliski yasadim yaklasik 25 saat sonra ella kullandim 2 defa adet oldum g

Sevgilimle sürtünme sonrasi iliski yasadim yaklasik 25 saat sonra ella kullandim 2 defa adet oldum gecen ay 6sinda ondan onceki ay 10unda olmustum bu ay 6sindayiz daha adet olmadim ve telaslanmaya basladim cunku internette hamile kalinabilir deniliyor belimde hafif bi agri var cok nadir de kasiklarim agriyor adetim gelecek mi idrar testi yapmali miyim lutfen yardimci olur musunuz size guveniyorum

Tahlil.com Cevabı : Kullanmış olduğunuz ertesi gün hapı oluşabilecek gebelik riskini en aza indirger. Aynı zamanda bir sonraki adet tarihinde de düzensilikler yapabilmektedir.İlişki sonrasında düzenli veya dğzensi adet gören birinin gebelik riki bulunmaz. Şikayetleriniz başka nedenlere bağlı olabileceğinden dolayı devam etmesi durumunda bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var