2.5 ay ve 3 hafta önce ilişkim oldu bu ay adetim 5 gün gecikti ve kanda beta hcg yaptırdım sonuç negatif çıktı?

2.5 ay ve 3 hafta önce ilişkim oldu bu ay adetim 5 gün gecikti ve kanda beta hcg yaptırdım sonuç negatif çıktı. sizce bu sonuç hamile olmadığımı kesin söyler mi yoksa tekardan test yaptırmama gerek var mı şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Testi uygun zamanda yaptırmışsınız ve negatif çıkmış.Şu aşamada hamilelikten söz edemeyiz.Tekrardan teste de gerek yok. 1O gün içinde adet görmezseniz kadın doğum polikliniğine başvurabilirsiniz.