27 ekimde sürtünme yoluyla ilişkim oldu boşalma olmadı 1- 2 dakikalık sürtünmeydi sadece ve 6 kasımda adet oldum

27 ekimde sürtünme yoluyla ilişkim oldu boşalma olmadı 1- 2 dakikalık sürtünmeydi sadece ve 6 kasımda adet oldum adetimin 8.günü idrar testi yaptım negatif çıktı ilişkiden 24.gün gecti bugun kanda hcg me baktırdım tahlil sonucum 0,118 normal degerler 0.5.3 bu ne anlama geliyor gebelik varmı yokmu bu zamandaa yapılan test dogru sonuc verirmi ? hamile kalmış olsaydım bu belli olurmu ?Tahlil.com:Sürtünme ile ne çok ilişkiye giren varmış.Artık yetişemiyoruz

Tahlil.com Cevabı : vermeye, Allahtan 1-2 dk lık bir sürtünmeymiş ya daha hazla olsaydı.Bakın bu kadar korkuyorsanız hamilelikten bu işlere neden girişiyorsunuz, daha 1-2 dakikalık sürtünme sizi bu kadar korkutuyorsa biraz ileri gitseniz ne olacak kim bilir?Adet görmüşsünüz bir de buna rağmen gebelik testi yaptırmışsınız.Sonucunuz negatif, hem de iki kere yapılmış.Bir daha erkek arkadaşınızla bu tür işlere girişmeden önce bir daha düşünün veya biraz bu konu hakkında bilgi sahibi olun.