Kız arkadasimla surtunme yolu ile iliskiye girdik prezervatif vardi neyse bosalma oldu. Tuvalette cikarirken elime meni bulasti

Hocam ben kiz arkadasimla surtunme yolu ile iliskiye girdik prezervatif vardi neyse bosalma oldu. Tuvalette cikarirken elime meni bulasti tuvalet kagidi rulosunu elime alip pecete koparip sildim ama elimdeki meni ruloyu tuttugum yere bulasti. Benim arkamdan kiz arkadasim girdi ve ayni rulodan kagit koparip vajinasini sildi acaba ordaki meni eline bulasip ordan vajinasini silerken elinden oraya gecip hamile kalir mi arkadasım? Haberi yok tedirgin olmasin diye ama yinede icime suphe dustu bi uzmana sormak istedim tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Çok basit bir çözüm önerimiz var, her ikiniz de bir daha böyle bir işe girerseniz tuvalet kağıdı rulolarından uzak durun.Bir daha bu tür şüpheler düşmez içinize.