28 yasinda ve nisanli bi bayanim Nisanlimla surtunerek iliskiye girdik fakat bana bosalma olmadi sadece zevk suyu vajinama degmis olabilir ?

Merhaba ben 28 yasinda ve nisanli bi bayanim Nisanlimla surtunerek iliskiye girdik fakat bana bosalma olmadi sadece zevk suyu vajinama degmis olabilir Bu gun adet olmam lazim fakat tedirgin oldum acaba hamile miyim.diye Surekli lavaboya gidip kontrol ediyorum adet oldum mu diye Cok korkuyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Vajına içerisine boşalama olmadan hamilelik düşük ihtimal. Zevk suyu ile ilgilide aklına takılan soruların cevabını alttaki linke tıklayarak bulabilirsin.http://tahlil.com/zevk-suyu-nedir-zevk-suyu-ile-hamile-kalinir-mi