3 dört gündür kasık ağrısı, bel ağrısı ve gögüslerimde aşırı şişlik

mayıs ayının2 sınınde adet oldum ayın 9zunda adetım bıttı ama yaklasık 3 dort gundur kasık agrısı bel agrısı be göguslerımasırı sıslık uclarında sıslık var hamıle olablırmıyım sizce test yaptırmalımıyım adetımı gebelıgın ustune gormus olabılırmıyım...

Tahlil.com Cevabı : Bu şikayetlerle gebelik tanısı konamaz. Adet görmüşsünüz , eğer çok şüphe içindeyseniz ve sizi rahatlatacaksa bir idrar testi yapabilirsiniz.