4. Jenerasyon VIDAS Hıv Duo Ultra Testi Sonuçları Hakkında

Hocam Merhaba ağızdan yolla verici olarak bir ilişkim sonrasında 38.günde 4. Jenerasyon VIDAS Hıv Duo Ultra Testi yaptırdım. Sonuçlarım negatif olup şu şekildedir.Anti-HIV 1+2 0.04 negatif S/CO p24 ANTİJEN 0.00 negatif < 0.24TPHA NEGATİF NEGATİFHBs Ag (MEIA) 0.22 negatif S/N < 1.0HBs Ab (MEIA) <3 mIU/mLHCV Ab 0.07 S/N < 1.0Size sorum yaptırdığım testin sonucunun değişme ihtimali varmıdır?.Tekrar test yaptırmam gerekir mi teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, sonuçlerımızı inceledim. 4. Jenerasyon VIDAS Hıv Duo Ultra Testi son derece güvenilir olup ilişki sonrası 3. hafta itibariyle yapılabilir. Test zaten 38. günde yaptırmışsınız. Bu da son derece uygun bir süre. 4. Jenerasyon VIDAS Hıv Duo Ultra Testi  sonucunuz negatif yani normal. Diğer test sonuçlarınız da negatif yani normal.
Merak etmeyin test sonuçları değişmez. Tekrar test yaptırmanıza kesinlikle gerek yok. Boş yere vakit ve para harcamayın. Geçmiş olsun. Sağlıklı günler diliyorum.