Kız arkadaşımın adetine 7 gün var. Hamile olabilir mi?

Hocam kolay gelsin arkadaşımla ilişkiye girmedik ama boşalmadan önce elimi pen*sime dokundum sonra vajinasına dokundum kilot varkende dokundum elimle yokkende elimle dokundum ama boşalmamıştım sadece pen*sime elledim sonra arkadaşımın vajinasına dokundum bişey olurmu pen*simle göbeğine göğüslerine pen*sim değdi ve ben kendi üstüme boşaldım hocam yani boşalmadan önce dokundum hep hatta arkadaşım sordu elinde bişey varmı diye elimde bişey adetine 7 gün var bişey olurmu bir sorum daha var hocam

Tahlil.com Cevabı :

Merak etmeyin bu tür bir temasla hamilelik mümkün değildir.Bunun birinci sebebi cinsel organınızın boşalma öncesi veya sonrası kız  arkadaşınızın vajinasına girmemesidir. İkincisi ise kız arkadaşınızda kilot varken temasının sonrası hamilelik mümkün değildir. Kilot yokken de elinizle temas boşalma öncesi olmuş.Bu şekilde de hamilelik mümkün değildir.
Hamilelik için erkeğin cinsel organının vajinaya girmesi ve boşalma olması temel kuraldır.Yani cinsel birleşme gereklidir. Sizde bu tür bir durum olmamış

Sonuç olarak arkadaşınızın belirttiğiniz bir şekilde hamile kalması mümkün değildir. İçiniz rahat olsun.