Sevgilim Zevk Suyundan Hamile mi?

Merhabalar sevgilimle uzerimde sadece ince bir sort ve onda da külot varken baskı ve surtunme yasadik ama saatler surdu hic bosalmadim zaten bosalmadigim icin o an aklima boyle bir riskin olabilecegi bile gelmedi ama sonralarinda acaba zevk suyuyla hamile kalabilir mi ya da ben hissetmeden sperm cikmis olabilir mi dusuncesi geldi sonradan cinsel organima baktigimda beyaz izler gordum ve iliski sirasinda hic bosalmadigima eminim ama zevk suyu mu sperm mi anlayamadim yorumunuz nedir acaba eger spermse ben hic bosalmadan kıyafetlerimizi aşıp vajinasina ulasmis olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz şekilde bir hamilelik mümkün değil. Neden hamilelik mümkün değil onu da açıklayalım. Boşalmadığınızı belirtiyorsunuz. Ancak zevk suyundan söz ediyorsunuz. Zevk suyu erkeklerde prostat bezinden salgılanan sadece bir kaç küçük damla olan şeffaf renkte bir sıvıdır. Zevk suyundan hamilelik bu sıvının bu kadar az olması sebebiyle sadece erkeğin cinsel organı vajinaya girerse yani boşalma olmasa da bir cinsel ilişki söz konusuysa olasıdır. Sizde ilişki sırasında kıyafetler varmış ve vajina içine de doğrudan bir temas olmamış. Zevk suyunda sperm olabilir ancak bu kadar az miktarda bir sıvının boşalmadan  kıyafetlerden geçerek vajina içine sızması mümkün değildir.

Sonuç olarak yazdıklarınıza göre kız arkadaşınız bu şekilde hamile kalamaz.