İki kere adet oldum. Gebelik olasılığı var mı?

Merhaba hocam ben erkek arkadaşımla sürtünme ile ilişki yaşadım içime boşalma olmadı içime girmek istedi izin vermedim sonra iki kere regl yeni adet oldum gebelik olasılığı var mı

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Bu tür bir ilişki ile kesinlikle hamilelik olasılığı yoktur. Ayrıca önemli bir ayrıntı da korunmalı veya korunmasız herhangi bir ilişkiden sonra adet görülmüş olması söz konusu ilişkiye bağlı hamilelik olasılığının ortadan kalktığını gösterir. İlişki sonrası adet görmüş olmanız da hamile olmadığınızın net bir göstergesi.

Gebelik olasılığınız kesinlikle yok. Sağlıklı günler dilerim.