4 yıl önce ferritim jinekolojik nedenlerden dolayı 2.5 a düştü?

4 yıl önce ferritim jinekolojik nedenlerden dolayı 2.5 a düştü, bu kansızlık süresince kulak çınlaması başladı bende ve 4 yıldır devam ediyor.on ay önceki tahlilimde ferritin 57 çıktı demir 93 tü jinekolojik durumum düzeldi beslenmeme çok dikkat etmeme rağmen geçen hafta ölçtürdüğüm ferritinim 37 demirim de 106 çıktı ve demir referans aralığından fazla çıktı kolesterolum yüksek kafam çok karışık herkes topu birbirine atıyor ve benim kulak çınlamam devam ediyor ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlar normal ferritine takılmayın artık. Acaba sizde reaktif hipoglisemi veya tiroid fonksiyon bozukluğu olmasın. Uzamış OGTT yaptırmanızı öneririm