6 gün önce ilişkiye girdik ilk kez böyle bişey yaptık içime boşalma olmadı. Adetim düzensiz oluyodu

6 gün önce ilişkiye girdik ilk kez böyle bişey yaptık içime boşalma olmadı. Adetim düzensiz oluyodu ama olmasına da birkaç gün kalmıştı ilişkiye girdikten sonra kanama oldu 3-4 gün kadar ama kahverengi renkli ve çok fazla olmadı kızlık zarım yırtılmış olabilir o yüzden kanama olmuştur diye düşündüm ama şuan adet de olmadım hamile olma riski var mı

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda tedbiren de olsa gebelik testi yaptırmanızda yarar var.