6 hafta 3 günlük hamileyim.n Anti toxoplasma Igm 1.29 pozitife <0.9nAnti rubella İgm 0.33 negatif <0.8nBizden avidite testi istedi

26 yaşında 6 hafta 3 günlük hamileyim.nAnti toxoplasma Igm 1.29 pozitife <0.9nAnti rubella İgm 0.33 negatif <0.8nBizden avidite testi istedi.diğer sonuçlar normal ne olacak..?

Tahlil.com Cevabı : Toxo Avidite testi, geçirilmiş Toxo enfeksiyonun yeni bir enfeksiyon veya daha önceden geçirilmiş bir enfeksiyon olup olmadığı konusunda önemli bilgiler vermektedir.

Toxo avidite testi nedir?