6 nisanda çatlatıcı iğne vuruldum. ve iğneden 36 saat sonra ilişkiye girdik.. doktorum gün aşırı ilişki önerdi.. bunu uyguluyoruz?

6 nisanda çatlatıcı iğne vuruldum. ve iğneden 36 saat sonra ilişkiye girdik.. doktorum gün aşırı ilişki önerdi.. bunu uyguluyoruz ancak bugün peçeteye biraz kan geldi. sonra bişi gelmedi. bu ne demek acaba...

Tahlil.com Cevabı : Şu an için bir şey söylenemez.Doktorunuzun önerilerine uymalısınız.Doktorunuz gereken zamanda gebelik testi siteyecektir sizden