Adet düzensizliğim ve vajinismus rahatsızlığım vardı

MERHABA BEN 23 YAŞINDAYIM 3 YILLIKEVLIYIM VE ADET DUZENSIZLIGIM VE VAJINISMUS RAHATSIZLIGIM VARDI .MART 20 SINDE AYHALI BASLADI 25 BITTI ILK TESTIMI BU PAZARTESI YAPTIRDIM SONUÇ 165,26 ÇIKTI BUGUN YINE YAPTIRDIM VE 334,34 ÇIKTI PROGESTERON ORANIM İSE (H) 7,36 DIR SIZCE NEKADARLIK HAMILEYIM ?SAYGILAR

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testinizin pozitif olması hamileliği destekler fakat kesin gebelik tanısı ultrasonla gebelik kesesinin görülmesi ile konur. Kadın doğum uzmanınıza danışmanızı öneririz.