Adet gördüm, idrar testi yaptım negatif çıktı.Acaba hamile miyim?

Merhaba eşimle ilişkimizde eşim boşaldı ama 20 temmuzda adet gördüm ilk azdı sonradan çoğaldı çok sancılıydı pıhlıtılı kan geldi gece kustüm 3.4 gün sürdü. sonra 17 temmuzda tekrar adet gördüm 2 tane idrar testi yaptım negatif ama karnım büyor gibi neden böyle oldu ,? Hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası bir çok kez düzenli veya düzensiz adet gören birinin gebelik riski bulunmaz. Şİkayetleriniz başka nedenlere bağlı olabilir. Devam etmesi durumunda hastaneye başvurabilirsiniz.