Yayladan yazıyorum hocam, karım hamile mi?

  Yayladan yazıyorum hocam  hastane imkanımız yok yardımcı olun karımla 19 hafta evveli ilişkim oldu camasirina bosaldim 5 kere adet oldu ama son zamanlar karnı büyüdü kasikta ağrısı ve akıntıları var gebelik mi?

Tahlil.com Cevabı :  Yayladasın ve 19 hafta evvel karınla ilişkin olmuş. Anlaşılan bu zamana kadar da başka bir ilişkin olmamış. Bu durumda yayla sizle pek yaramamamış. Biran önce yayladan inin bu bizim size önerimiz.Sorunuzun cevabına gelince o da aşağıda; Adet gören birinin hamile olma  olasılığının bulunmadığına dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.Adet gören birinin  hamile olma ihtimali var mıdır?Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?