İlişki sonrasında iki kez adet oldum ancak hala korkuyorum. Hamile miyim?

 İlişkiye girmedk sürtünme oldu ben bundan snra adet gördm çünkü adet zamanıma yakn bişeyler yaşadk ben ondan snraki ayda adet oldum ama hala korkuyorum kendimi kötü hissediyorum arkadaşm ağzıma boşalmka istedi ve bunu yutmamı bende yuttum bunun zararı var mıdır ? test yapmaya korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikten korkuyorsanız bu korkunuz yersiz. Çünkü adetleriniz düzenli oluyormuş Sperm yutma konusunda mide hassasiyetiniz var ise rahatsızlık oluşturabilir.