Adetimin bitmesi gereken donemde kahverengi ve parcali akintilarim olmaya basladi ve yaklasik 5 gun surdu iliski sonrasinda bayagi bir kahverengi akinti geldi.

Duzenli olarak adet oluyorum normalde ancak bu ay adet kanamam eskisi gibi fazla degildi ama lekelenme kadar az da degildi. Adetimin bitmesi gereken donemde kahverengi ve parcali akintilarim olmaya basladi ve yaklasik 5 gun surdu iliski sonrasinda bayagi bir kahverengi akinti geldi. 3-4 gun sonra tekrar regl oldum bu sefer gayet normal bi adetti sancimda oldu. Karnima bastirdigmda batma oluyor.

Tahlil.com Cevabı : Kahverengi akıntının bir çok nedeni olabilmekte ancak şikayetleriniz daha çok idrar yolu enfeksiyonu olabileceğini düşündürüyor. Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var.