Adetin son günü ilişkiye girdim ve her ihtimal karşı norvelo içtim ve 5 gün sonra tekrar adet oldum ve 3-4 gün sürdü

Adetin son günü ilişkiye girdim ve her ihtimal karşı norvelo içtim ve 5 gün sonra tekrar adet oldum ve 3-4 gün sürdü ve bundan 10 gün sonra tekrar ilişkiye girdm ama ilaç içmedim erkek arkadaşım içime boşalmadı 18mart adet olmam gerekirdi olmadım erken gebelik testi yaptık sonuç negatif hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde gecikme olmadan test yaptırmayın, bir hafta bekleyip tekrar yaptırın.Ertesi gün hapı ve dışarı boşalma her zaman güvenilir yöntem değilllerdir.