AEROP DİĞER ASPİRAT(Gram Boyama) ttkikindernrnBazi sahalarda bol ortalama 10-12 PNL goruldu. Bakteri gorulmedi.rnrnrnrnNe ifade etmektedir

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğru bilgiyi mikroskopiden çok yapılacak kültğür tahlili verecektir.Mikroskopide bakteri görülmemesi bir enfeksiyon olmadığı yönünden bilgi veriyor ancak tabii kesin bilgiyi kültür sonucu verecektir.