merhaba ben 10 haftalık hamileyim.ve idrar testi spnuçlarım aşağıdaki gibidir.

merhaba ben 10 haftalık hamileyim.ve idrar testi spnuçlarım aşağıdaki gibidir.degerlerimin bazıları yüksek korkmam gerekiyormu :( eritrosit:23 lökosit:68 epitel:45 bakteri:78 mukus:22

Tahlil.com Cevabı : İdrarda enfeksiyon olabilir, kültür aldırmanızı öneririz..