Anti hiv sonuç 0,09 s/co 0.20 Anti hav ıgG sonuç 10.17 s/co null null

Bazı tahlilleri Hastanede yaptırdım e nabızdan baktığımda normal dışı kırmızı renkdelerdi tahliller ve sonuçlar şunlar Anti hiv sonuç 0,09 s/co 0.20 Anti hav ıgG sonuç 10.17 s/co null null

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.