Ara kanamam bittikten sonra hangi tarihte ilişkiye girmem gerekiyor. Bu ay 27sindemi olucam reglmi 8indemi.

Merhaba Ekimin 27sinde başlayan reglm 31inde bitti. Bugün Kasımın 10u ve ayın 8inde kahverengi lekelenmem ile birlikte ara kanamam başladı. Çocuk istiyoruz eşim ile. Ara kanamam bittikten sonra hangi tarihte ilişkiye girmem gerekiyor. Bu ay 27sindemi olucam reglmi 8indemi.

Tahlil.com Cevabı : Kanamalarınız olağan değilse nedeninin araştırılması ve muayene için kadın doğum doktoruna başvurmalısınız.Yumurtlama dönemi adet kanamasının başladığı tarihten itibaren yaklaşık 14. güne denk gelir.