Babam 41 yaşında yaklaşık 2 yıldır lösemi tanısı konuldu. En son tahlilinde WBC 40 çıktı giderek de yükseliyor bu değer.

Babam 41 yaşında yaklaşık 2 yıldır lösemi tanısı konuldu. En son tahlilinde WBC 40 çıktı giderek de yükseliyor bu değer. Erken teşhis can kurtarır diyorlar babam için hiç bi şey yapmıyorlar hiçbir tedavi uygulamıyorlar ne yapmam gerekiyor :((

Tahlil.com Cevabı : Geçmiş olsun öncelikle, tercihen bir üniversite hastanesinin Hematoloji bölümünde takip ve tedavisinin sürdürülmesi gerekiyor babanıızn. WBC değeri oldukça yüksek çıkmış.