Ben kız arkadasımla bır kaç defa surtunme yoluyla ılışkıye gırdım hiç birsekılde sperm ustune boşalmadı

 Ben kız arkadasımla bır kaç defa surtunme yoluyla ılışkıye gırdım hiç birsekılde sperm ustune boşalmadı veya vajına bolgesıne boşalmadı ama zevk suyum dokuldu adetındede bır sorun yok duzenlı bır sekılde oluyor acaba hamıle olma olasılığı varmı lütfen acele bır

Tahlil.com Cevabı : eklıyorum tşk ederım şimdidenTahlil.com: Bu durumda hamile olma olasılığınız yok.