Ben sevdigimle iliskiye girdim ama arkadan zorla koyma oldu çıkardığında beyaz sıvılar vardı sonra öne surttu bir cm içeri girmis olabilir ama bosalma olmadi yaladı uyuşana kadar.

Ben sevdigimle ilişkiye girdim. Makattan (ters) ilişki oldu. pen*ste beyaz sıvılar vardı sonra vajinaya sürtündü. Bir cm içeri girmiş olabilir ama boşalma olmadı. Ağız ve vajina teması oldu adet sureme 15 gün var hamile miyim birde beyaz akıntım var sümüksü şeklinde is çamaşırıma geliyor.

Tahlil.com Cevabı :

Hamile olup olmadığınızı ancak yapılacak gebelik testi ile anlaşılacaktır. Ancak belirttiğiniz türde bir ilişki ile hamilelik şansı boşalma da olmaması sebebiyle yok denecek kadar azdır. Beklenen adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa ve vajinaya bir temas ihtimali de varsa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.