Benim karnım şiş sanki hamileyim ama testlerde çıkmıyor.

hocam hamile olup b hcg değeri hiç yükselmiyen insanlar olurmu bu tıbben mümkünmü. geç döllenme hariç . mesela baya baya 7- 8 hafta hamilesin ama hem kan hemde idrar testinde bişey çıkmıyan vakalar varmı. çünkü benim karın şiş sanki hamileyim ama testlerde çıkmıyor. lütfen zor durumdayım.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelerde beta hcg değerinin yükselmesi gerekir. Beta HCG yükselmemişse gebelikten söz edemeyiz.