Beta HCG sonucuma göre hamile miyim?

eta hcg sonucum 2406,05 çıktı hamilemiyim, eğer hamile isem kaç haftalık? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyid edilmesi gerekmekte.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftasıhttps://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307

Y**************** :

iyi gunleer ben en son 25 mart rgl oldm bugn 13 mayıs regl 20gun gecktı dun ıdrarda test yaptm 2kere ıkısındede 2cızgı net cıktı sızce kesın hamılemıym doktorum reglken baktıgnda yumrtn 10mm hamıle kalma ıhtımalın dusuk demıstı ama allahtan umıt kesılmez demıstı. ıdrar testı kesın sonuc verırmı

Cevap:

Bu durumda bir kadın doğum uzmanına başvurup muayene olmanız ve kanda Beta HCG testi yapılması en uygun olan yaklaşım olacaktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.