Beta hcg testim 262.20 çıktı dr şuan takip edelim dedi. Bu sonuçlara göre dış gebelik mi? belirtileri olan kanama ve kasık ağrısı yok sadece hamilelik belirtisi olarak bulantı ve mide kazınması var rnbu sonuçlar normal olabilirmi

28.08.2018 tarihinde bhcg testim 122.18rn30.08.2018 tarihinde bhcg testim 201.69rn01.09.2018 tarihinde bhcg testim 262.20 çıktı dr şuan takip edelim dedi. Bu sonuçlara göre dış gebelik mi? belirtileri olan kanama ve kasık ağrısı yok sadece hamilelik belirtisi olarak bulantı ve mide kazınması var rnbu sonuçlar normal olabilirmi rnilk hamileliğim yaşım 43 tarafıma bir cevap verebilirmisiniz

Tahlil.com Cevabı :

Beta HCG değerlerinizi ve durumunuzu incelediğimizde kimyasal gebelik geçiriyor olabileceğinizi düşündük..
Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?