Bobrek tahlil sonuclarimda ure 64 kreatinin 1.63 cıktı doktorum biyopsi yaptirmamı istedi ben bi baska doktorun daha gorup incelemesinden yanayim sizce biyopsi yaptirmalimıyım

Merhaba bobrek tahlil sonuclarimda ure 64 kreatinin 1.63 cıktı doktorum biyopsi yaptirmamı istedi ben bi baska doktorun daha gorup incelemesinden yanayim sizce biyopsi yaptirmalimıyım

Tahlil.com Cevabı : Bize belirtiğiniz bu değerlere bakarak biyopsi kararı yönünden görüş bildirmemiz mümkün değil.Şikayetleriniz, muayene bulgularnız ve diğer tahlil sonuçlarınızla birlikte en doğru değerlendirmeyi doktorunuz yapacaktır.