Boşalma göbek üzerine oldu ıslak mendille temizledik 20 dak.sonra tekrar aynı şekilde ilişki yaşadık sizce hamile miyim?

17.02.13te son reglimi oldum.2 martta partnerimle sürtünerk ilişki yaşadık. Boşalma göbek üzerine oldu ıslak mendille temizledik 20 dak.sonra tekrar aynı şekilde ilişki yaşadık.Vajina üzerine,çevresine birşey gelmedi pen*s ucu boşalmadan öce vajinya değdi.adet günüm 1 gün geçti sizce hamile miyim???

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik çok düşük ihtimal her gecikmeyi gebeliğe bağlamamak lazım.