Ben de adet düzensizliği var ve nişanlımla sürtünme solu ile cinsel bir ilişki yaşadık hamile kalır mıyım?

 Ben de adet düzensizliği var ve nişanlımla sürtünme solu ile cinsel bir ilişki yaşadık hamile kalırmıyım yada adet düzensizliğim olduğu için nasıl anlarım en son ocak aynda adet oldum ....

Tahlil.com Cevabı : Bu tütr ilişkide hamilelik ihtimali çok azdır.Adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.