Bu ay halen adet olmadim normalde cok duzenli adet goruyordum bugun hamilelik testi yaptim aksam ustu ama negatif cikti

Merhaba ben subat 6 adet gordum ve mart ayinin 2'sinde adet gordum ve bu ay halen adet olmadim normalde cok duzenli adet goruyordum bugun hamilelik testi yaptim aksam ustu ama negatif cikti esim kendisi korunuyo yani geri cekerek ve on yillik evliyiz simdi ben ne yapmaliyim ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır?https://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592