Bugün beta testi yaptırdım. ilk kez anne olacağım nasipse ama sonucu anlayamadım

Bugün beta testi yaptırdım. ilk kez anne olacağım nasipse ama sonucu anlayamadım. 22 şubatta adet oldum en son.adet tarihim de gecikmedi amasonuç kısmında 36.39 yazıyor açıklar mısınız rica etsem. iyi günler

Tahlil.com Cevabı : Henüz çok yeni bir gebeliğin bulgusu gibi görülüyor sonucunuz.