Normalde düzenli regl olurdum her ay ocak da 4 gün önce geldi kanamam şubat aynında 4 gün gec geldı.

  17 aylık evliyim ocak 2013 den beri korunmuyoruz. normalde düzenli regl olurdum her ay ocak da 4 gün önce geldi kanamam şubat aynında 4 gün gec geldı ve bu ay da bir hafta bir gecikme süresi oldu yani 21.martda oldum ve 8martda emin olmak icin bi kan testi yaptırmıştım ama negativ cıkmıstı

Tahlil.com Cevabı : Gebe olmadığınız anlaşılıyor.Adt düzensizliğiniz devam ederse kadın doğum doktoruna başvurun.