Değerler kötü müdür?

ekim ayında yaptırdığım hormon testinde prolaktin 51 çıktı dostinex kullandım 3 ay sonki horman testim sonrası 0,71 çıktı...daha önceki testte hfsh 4,86 hlh 2,98 iken sonrki testte hfsh 3,74 hlh 8,41 çıktı bebek istiyorum doktorum dostinex ve diane35 verdi 3ay kullanmalıymışım değerler kötümüdür

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde düzelme görülüyor, tedavinize devam etmenizi öneririz..