Dimer testimiz 920 cıktı.Ne 83 CRP 104 RF 130 bu sonuclarim8z var hocam bilgi verebilir misiniz bu durumda ne yapilabilinir?

Dimer testimiz 920 cıktı.Ne 83 CRP 104 RF 130 bu sonuclarim8z var hocam bilgi verebilir misiniz bu durumda ne yapilabilinir? tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Dimer testi sonucu yüksek.Özellike günümüzde Covid 19 şüphesi durumunda istenen tahlillerden biri de D dİmer.
Bu durumda doktorunuz Covid 1'dan şüphe ediyor ise ilave testler de isteyebilir.