Doktor hamile değilsin dedi.Hamile olma ihtimalim var mı?

BETA-HCG Sonuç:0.100(LL) REferans değerleri:Negatif 0-5 ADetim 3 gün gecikti.Doktor hamile değilsin dedi.Hamile olma ihtimalim varmı?Şuan aşırı derecede Öksürük var öksürdükçe sırtım ağrıyor. ilaç kullanmalımıyım ne yapmam gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif hamile değilsiniz.

s********* :

slm hocam ben 6yıldır evliyim bende yumurtalık tembelliği var nisan da tedaviye başladım dr bana menogon inesi verdi onu kulandım nisan 12de adet oldum mayıs8de oldum erken haziranın 4ü sabah 3damla kan gördüm ve hep kahve renginde leke şüpeleniyorum aceba hamile olabilmiyim hiç adet belirtisi olmad

Cevap:

Bu durumda gebelik testi yapılması anlamlı olabilir.Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır?http://tahlil.com/gebelik-testi-nedir-ne-zaman-ve-nasil-gebelik-testi-yapilir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.