Doktor yumurtalıkları ve rahmini alçağını söyledi ne yapmalıyız? teşekkürler.

hocam kolay gelsin. annem 44 yasında ve sol yumurtalığında 7cm'lik bi kist olduğunu ve kistin çikolata kistı endometrium olduğu bilgisi verildi. doktor yumurtalıkları ve rahmini alçağını söyledi bazı kan alındı ve değerleri CA 125: 58,5 Ca-15-3 16,7 Ca-19-9 31,42 cıktı. ne yapmalıyız? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririz..