Doktorum haşimato hastaliginin sinirinda oldugumu soyledi rnIki tane dusugum oldu sebebi bu hastalik olabilir mi?

Merhaba hocalarim troidle ilgili sorum olacakti.rnDegerlerim su aralikta ciktirnThyroglobulin ab 283, 7rnMikrozomal 216,6 rnDoktorum haşimato hastaliginin sinirinda oldugumu soyledi rnIki tane dusugum oldu sebebi bu hastalik olabilir mi rnTekrardan hamile kalirsam napmaliyimrnIlginiz icin simdiden tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu tür tiroid bezi hastalıkları sağlıklı gebeliklerin önünde engel olabilir.Size önerimiz hamilelik öncesi ve hamilelik sürecinde mutlak suretle endokrinoloji doktorları gözetiminde takip ve tedavilerinizi yaptırmanızdır.